Mini-Chat

Aktualności

III miejsce Juniorów, Patryk Jamuła najlepszym zawodnikiem

• autor: kopernikus, 2015-02-17 15:24

Niedziela była całkiem udana dla zawodników drużyny Juniorów Starszych JKS Czarni 1910 Jasło, którzy wzięli udział w XIV Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Ryszarda Majchra. Spośród ośmiu zespołów, które walczyły o palmę zwycięstwa dwa pierwsze miejsca po emocjonujących meczach przypadły drużynom gospodarzy, tj. 1. Igloopol I Dębica, 2. Igloopol II Dębica, natomiast trzecie miejsce padło łupem Naszego zespołu. Wśród wyróżnionych piłkarzy znalazł się również Nasz zawodnik, Patryk Jamuła, któremu przyznano tytuł najlepszego zawodnika turnieju.

Składamy serdeczne podziękowania dla organizatora turnieju, tj. klubowi LKS Igloopol Dębica za zaproszenie na turniej oraz za sprawną i wzorową organizację imprezy.
Nie byłoby tych emocji, gdyby nie sponsor, który sfinansował całość wyjazdu, tj. transport i ciepły posiłek. W tym miejscu składamy podziękowania sponsorowi, który zastrzegł sobie anonimowość.

Skład zespołu JKS Czarni 1910 Jasło:
Niemczyński, Borowiec, Jamuła, Wrona, Czyżowicz, Garbarz, Kaleta, Podgórski, Szczepanik, Uram

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Dodatkowo zostali wyróżnieni zawodnicy w różnych kategoriach, którym wręczono również pamiątkowe puchary.

Kaczor Tomasz (Igloopol I Dębica) – najlepszy bramkarz
Draguła Tomasz (Igloopol I Dębica) – król strzelców (7 bramek),
Jamuła Patryk (JKS Czarni 1910 Jasło) – najlepszy zawodnik turnieju
Zespół BKS Bochnia – nagroda Fair Play

Przekaż 1% podatku dla JKS Czarni 1910 Jasło

• autor: kopernikus, 2015-02-04 11:49

Jak co roku zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich sympatyków jasielskiego klubu JKS Czarni 1910 Jasło o finansowe wsparcie działalności sportowej. Zgodnie z ustawą „o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Status organizacji pożytku publicznego nasz klub uzyskał 17 lutego 2005 r., dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz naszego klubu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc finansową.
Dane dla wypełnienia PIT-a 37 (część H)
122. Numer KRS:
0000122238
123. Wnioskowana kwota 1 % podatku
Podatnicy, którzy wypełnią część H, w poz. 124 mogą podać cel szczegółowy 1%, a zaznaczając kwadrat w poz. 125 wyrażają zgodę na przekazanie OPP swojego imienia, nazwiska i adresu wraz z informacją o kwocie z poz. 123. W poz. 126 można podać dodatkowe informacje, np. ułatwiające kontakt z podatnikiem (telefon, e-mail).

Juniorzy Starsi zakończyli pierwszą rundę sezonu 2014/2015

• autor: kopernikus, 2014-11-14 15:36

Juniorzy Starsi klubu JKS Czarni 1910 Jasło niestety przegrali 1:2 w ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2014/2015. Drużyną zdecydowanie lepszą przez pełne 90 minut tego bardzo, ale to bardzo kiepskiego widowiska była Stal Stalowa Wola. Podopieczni trenera Marka Dyląga ograniczali się tylko do obrony i nie mając żadnych atutów w środkowej strefie boiska nic nie mogli zrobić i niczym się przeciwstawić dla bardzo średnio grającej Stali. Niestety, trzeba to dobitnie powiedzieć: Bardzo słaba Stal okazała się dużo lepsza od Czarnych i zupełnie zasłużenie wygrała ten mecz.Powodów takiego, a nie innego zakończenia rundy jest kilka. Przede wszystkim to to, że 50% wyjściowego składu nie nadaje się do gry na poziomie Pierwszej Ligi Podkarpackiej. Niektórzy zawodnicy mieliby problem do załapania się na ławkę do juniorów młodszych. Niestety, taka jest rzeczywistość i z góry przepraszam, jeżeli kogoś obraziłem moją oceną tego beznadziejnego widowiska, ale trzeba wreszcie to powiedzieć: Panie trenerze, ratuj się Pan juniorami młodszymi bo będzie źle. Punkty zdobyte wcześniej to chwała Panu i zawodnikom, jakim zawodnikom?... to Pan najlepiej wie.

Czarni: Niemczyński- Wrona, Jamuła, Mocek, Szczepanik(58' Kowalski)- Kwiatkowski(46' Sury), Garbarz(80' Biernacki), Czyżowicz(47' Rodak), Kaleta(76' Roś), Żygłowicz- Podgórski

Tyle z mojej strony. Niech ten komentarz będzie podsumowaniem rundy jesiennej, która w początkowej fazie wyglądała super.

Z niecierpliwością oczekuję komentarzy.

Wielkie emocje na Śniadeckich, Czarni wygrywają z Karpatami.

• autor: kopernikus, 2014-10-07 23:14

W niedzielny poranek Juniorzy Starsi rozegrali na Śniadeckich derbowy mecz z Karpatami MOSiR Krosno. Obydwie drużyny przystąpiły do meczu niezwykle zmotywowane. Na początku spotkania szczęście dopisało Karpatom, którzy w 8 minucie strzelili pierwszą bramkę. Czarni Jasło nie odpuszczali stwarzając sobie sytuacje strzeleckie. Wyrównanie na 1:1 padło w 14minucie. Kolejne minuty to dalsze szachowanie się nawzajem i obustronne sytuacje na zmianę wyniku. Z tych "podchodów" po raz drugi wychodzą nasi zawodnicy w 35 minucie strzelając bramkę na 2:1. Pięć minut później łupem gospodarzy pada kolejna bramka co ustawia wynik spotkania na 3:1. Pierwszą odsłonę arbiter główny kończy się w regulaminowym czasie. Druga połowa to prowadzenie gry przez Czarnych Jasło dla utrzymania wyniku z I płowy i próby kontrataku na podwyższenie zdobytych bramek. Jak można było się spodziewać Karpaty próbowały za wszelką cenę jak najszybciej doprowadzić do remisu i w ostateczności do zwycięstwa. Z minuty na minutę na boisko wkradała się nerwowość i niesportowe zachowania zawodników obu drużyn. Wynikało to w dużej mierze z niekonsekwencji sędziego z I połowy, w której dopuścił do niepotrzebnych dyskusji i przepychanek zawodników. Efektem tego było kończenie spotkania przez Czarnych Jasło z siedmioma zawodnikami w polu, a Karpaty z dziewięcioma. Na koniec II połowy spotkania arbiter główny sygnalizuje przedłużenie regulaminowego czasu gry o 4 minuty. Na szczęście nie doszło do eskalacji napięcia. Wynik w drugiej połowie nie uległ zmianie, choć obie drużyny stworzyły sporo sytuacji na zdobycie gola. W ostatniej minucie po akcji Garbarza sędzia dyktuje rzut wolny tuż przed linią 16-tki na wprost bramki Karpat. W tym fragmencie gry arbiter odsyła kolejnych zawodników Czarnych Jasło do szatni i odgwizduje koniec spotkania nie dopuszczając Garbarza do wykonania stałego fragmentu gry. Drużyna Karpat odczytuje to jako walkower okazując spektakularnie radość przed zebranymi kibicami na trybunach. W ostateczności okazało się, iż sędziowie dla uniknięcia spięć pomiędzy zawodnikami zakończyli spotkanie zaliczając wygraną na korzyść Czarnych Jasło, bowiem zgodnie z Regulaminem Rozgrywek na polu gry pozostała minimalna ilość zawodników gospodarzy.

JKS Czarni 1910 Jasło - Karpaty Krosno 3:1 (3:1)

0:1 Kubal 8'
1:1 Podgórski 14'
2:1 Czyżowicz 35'
3:1 Sury 40' (karny)

Czerwone kartki dla Czarnych: Jamuła, Sury, Kowalski, Świątkowski.

Czarni:Niemczyński- Kaleta (58'Roś), Mocek (46'Pham Van), Borowiec (46' Świątkowski), Wrona- Garbarz, Jamuła, Sury, Czyżowicz (79'Kwiatkowski), Szczepanik- Podgórski (88'Kowalski)

relacja, foto: Jarosław Dąbrowski

Termin badań lekarskich

• autor: kopernikus, 2014-08-01 10:27

Uwaga, pilny komunikat !

Na stronie juniorów starszych wkrótce ukarze się lista zawodników zgłoszonych do badań lekarskich. Proszę o zapoznanie się z w/w listą i o przestrzeganie terminów.

Czarni Jasło

• autor: kopernikus, 2014-07-16 21:43

Najnowsze graffiti na osiedlu Kopernika,które kosztowało 12 godzin pracy, ale warto było.

Dzięki Panowie, szacunek !!!!!

Juniorzy starsi Czarnych Jasło wygrali po ciężkim boju

• autor: kopernikus, 2014-06-21 18:30

Drużyna trenera Antoniego Wanata w dniu dzisiejszym zwyciężając Czuwaj Przemyśl  1:0 (0:0) zapewniła sobie udział w przyszłorocznych rozgrywkach I Ligi Podkarpackiej. Zwycięstwo na wagę trzech punktów zapewnił Naszym zawodnikom Kuba Podgórski, który w 89 minucie meczu strzelił nie do obrony.

fot: Jarosław Dąbrowski

Ostatni mecz sezonu 2013/2014 Czarni Jasło-Czuwaj Przemyśl

• autor: kopernikus, 2014-06-17 08:35

W najbliższą sobotę odbędzie się ostatni mecz juniorów starszy Naszego klubu w sezonie 2013/2014. Dla podopiecznych trenera Antoniego Wanata będzie to najważniejsze spotkanie tej rundy. Mecz z Czuwajem Przemyśl rozstrzygnie, która z tych drużyn pozostanie w I Podkarpackiej Lidze Juniorów. Układ w tabeli pokazuje, że jasielskim zawodnikom wystarczy zdobyć tylko jeden punkt, ale z pewnością drużyna Czarnych będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony i piłkarsko udowodnić wyższość nad swoim sobotnim przeciwnikiem.

• autor: kopernikus, 2014-04-19 22:18

Były zawodnik Czarnych Jasło Ireneusz Brożyna zadebiutował w I lidze. Pierwszy występ w swojej nowej drużynie Iro zaliczył w wygranym meczu z Arką Gdynia 2:1 wchodząc na boisko w 91' minucie meczu zmieniając Wojciecha Łobodzińskiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!